تزریق فیلر به چانه در ساوه

تزریق فیلر به چانه و فرم دهی به آن

تزریق فیلر چانه چه تاثیری در فرم دهی به آن دارد؟ چرا باید تزریق فیلر چانه انجام دهیم؟ چگونه بهترین تزریق ژل به چانه را انجام دهیم و به چه کسی مراجعه کنیم؟ این اقدام زیبایی، در کل چهره و صورت چه نقشی دارد؟ در این مقاله به این موضوع و سوالات پیرامون آن پرداخته‌ایم، تا ابهامات خود در مورد تزریق فیلر چانه را برطرف کرده و در صورت نیاز، از این روش استفاده کنید.

تزریق ژل لب ساوه

کاربردها و فواید تزریق فیلر به چانه

تزریق فیلر به چانه که مانند تزریق فیلر لب، تزریق فیلر گونه و … به یک روش زیبایی و درمانی محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است، فواید و کاربردهای متعددی دارد که در اینجا به شرح آن‌ها می‌پردازیم. تزریق ژل به ناحیه چانه، آن را پر حجم کرده و سبب می‌شود تا چانه شخص بزرگ‌تر و بلندتر به نظر برسد. افزودن بر حجم چانه موجب برجسته شدن چانه شده و کمک می‌کند زاویه سازی و کانتور فک پایین راحت‌تر صورت بگیرد.

تزریق فیلر به چانه همچنین، تمامی چین و چروک‌ها، گودی‌ها و فرورفتگی‌های این ناحیه را به خوبی صاف کرده و نواقص آن را برطرف می‌سازد. زیباتر شدن چانه و برجسته کردن آن نیز، افزون بر زاویه سازی بهتر صورت سبب جلوه‌ی بهتر لب‌ها شده و در زیبایی کلی و برقرای تناسب در اجزای چهره فرد، به خوبی موثر است.

تزریق فیلر چانه همچنین به افرادی که چانه‌های نامتقارن و یا چانه‌های کوتاه، کوچک و یا عقب رفته دارند، و یا پوست بافت چانه آن‌ها دچار شل شدگی شده و آویزان است، کمک می‌کند تا نواقص چانه خود را به خوبی برطرف کرده و دیگر نگرانی برای آن نداشته باشند. ضمن آن که این اقدام درمانی و زیبایی، یک روش کم تهاجمی بوده و بدون نیاز به هیچ گونه برش و یا انجام عمل جراحی، صورت می‌گیرد.

تزریق فیلر به چانه چگونه انجام می‌شود؟

تزریق فیلر چانه که توسط بهترین متخصص پوست و مو در ساوه انجام می‌شود، به این صورت است که در ابتدا ناحیه محل تزریق مشخص شده و سپس با استفاده از مواد بی حسی موضعی برای تزریق آماده می‌شود. سپس پزشک متخصص، ژل‌های پوستی و مواد فیلر را از طریق سوزن و یا کانول، به ناحیه مشخص شده در چانه فرد تزریق خواهد کرد.

ژل‌های پوستی مورد استفاده در این روش نیز، ترکیب شده از مواد طبیعی و مصنوعی هستند که از جمله بهترین مواد شناخته شده به عنوان فیلر و مواد پر کننده برای بخش‌های مختلف بدن هستند.

مزایای تزریق ژل به چانه

تزریق ژل به چانه، مزایای متعددی داشته از میان آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • تزریق ژل به چانه، به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود.
  • تزریق فیلر چانه که مدت زمان انجام آن، بیش‌تر از 20 تا 30 دقیقه طول نمی‌کشد، نیازی به بستری شدن نداشته و تنها پس از چند روز استراحت، می‌توانید به کارهای عادی و معمول زندگی خود رسیدگی کنید.
  • یکی دیگر از مزایای تزریق فیلر چانه، مشخص شدن سریع و فوری نتایج آن بوده و در واقع در این روش، نیازی به صبر کردن و منتظر بودن برای مشاهده تغییرات چهره خود پس از تزریق فیلر، نخواهید داشت.
  • این روش در مقایسه با روش‌های جراحی، یک گزینه مناسب و ایده‌آل بوده چرا که هیچ گونه برشی بر روی پوست صورت فرد ایجاد نخواهد کرد. همچنین از لحاظ صرفه اقتصادی نیز، برای بیماران کاملا مناسب و به صرفه است.

چه کسانی نمی توانند از روش تزریق فیلر به چانه استفاده کنند؟

تزریق فیلر چانه گرچه محدودیت خاصی نداشته اما افرادی که ویژگی‌های گفته شده در زیر را دارند، بهتر است حتما آن را به پزشک خود اعلام کرده و تحت نظر او برای انجام این روش زیبایی، اقدام کنند:

  • کسانی که انسولین مصرف می‌کنند و یا به بیماری‌های تنفسی مانند آسم مبتلا هستند.
  • افرادی که پوست ضعیف، نازک و حساسی دارند نیز، باید حتما در این مورد با پزشک خود صحبت کنند.
  • خانم‌های باردار و یا خانم‌هایی که در دوران شیردهی به کودک خود هستند، بهتر است انجام تزریق ژل چانه را تا پایان بارداری و شیردهی، به تعویق بیندازند.
  • افرادی که به ژل‌های پوستی و یا مواد فیلر مورد استفاده، حساسیت نشان داده و یا سابقه حساسیت قبلی دارند، بهتر است حتما با پزشک خود مشورت کرده و این مورد را با او در میان بگذارند.
  • افراد میانسالی که سابقه سکته قلبی، انسداد رگ های خون، سکته مغزی، بیماری‌های قلبی و عروقی را دارند و یا در حال مصرف داروهای خاص مانند وارفارین، آسپرین و … هستند، بهتر است حتما سوابق پزشکی، بیماری و داروهای مصرفی خود را با پزشک خود در میان بگذارند.
مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *