تزریق فیلر زیر چشم ساوه

دکتر تزریق فیلر چشم در ساوه

تزریق فیلر زیر چشم، یک روش درمانی و زیبایی برای رفع تیرگی و سیاهی، گودی و چین و چروک‌های اطراف چشم است که کمک می‌کند فرد زیباتر و جوان‌تر به نظر برسد و در نتیجه، اعتماد به نفس بالاتری داشته باشد.

تزریق ژل چشم در ساوه

تزریق فیلر چشم در ساوه چگونه انجام می شود؟

فیلر زیر چشم، یک نوع ژل هیالورونیک اسید است که یک ماده بی‌خطر و طبیعی بوده و با پوست انسان نیز، سازگاری بالایی دارد. این ژل پس از استفاده از داروهای بی حسی موضعی، توسط پزشک به ناحیه دور چشم فرد تزریق می‌شود.

پزشک برای انجام این تزریق، از یک سوزن بسیار نازک استفاده می‌کند تا بتواند گودی زیر چشم و چین و چروک‌های پوست این ناحیه را به خوبی پر کرده و آن‌ها را برطرف کند. در بیشتر موارد نیز با حداکثر پنج بار انجام تزریق، ناحیه زیر چشم صاف و مسطح شده و گودی‌ آن، پوشش داده می‌شود.

 انجام این تزریق گرچه بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما موثر واقع شدن آن و دستیابی به نتیجه دلخواه پس از تزریق فیلر زیر چشم، تا حد زیادی به میزان تجربه و تخصص پزشک بستگی داشته و به همین دلیل برای انجام این کار، لازم است به بهترین متخصص پوست و مو در ساوه مراجعه کنید. در این صورت دیگر نگرانی بابت خطرات و عوارض پس از تزریق نیز نخواهید داشت.

ماندگاری تزریق فیلر زیر چشم چقدر است؟

عوامل متعددی در میزان ماندگاری تزریق فیلر چشم، موثر بوده که برای دستیابی به نتیجه دلخواه‌تان باید تمامی این عوامل را در نظر بگیرید. نوع و کیفیت ژل و فیلر مورد استفاده و این که متعلق به چه برندی باشد، یکی از مهم‌ترین این عوامل بوده و همچنین، تخصص و تبحر پزشک متخصص در زمینه تزریق ژل، عامل مهم دیگری است که در میزان ماندگاری تزریق فیلر چشم تاثیرگذار خواهد بود.

در حالت کلی نیز، باید بگوییم ماندگاری تزریق فیلر چشم از 6 تا 18 ماه متغیر بوده و شما می‌توانید با انجام مراقبت‌های لازم پس از تزریق فیلر، ماندگاری و دوام آن را بیشتر کنید.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر چشم در ساوه

رعایت نکات مراقبتی و بهداشتی پس از تزریق فیلر چشم مانند تزریق ژل لب و …، می‌تواند در افزایش ماندگاری آن موثر بوده و دوام آن را بیشتر کند. از جمله این مراقبت‌ها می‌توان به مورد زیر اشاره کرد:

  • پس از تزریق فیلر زیر چشم، بهتر است از دستکاری و مالش دادن محل تزریق خودداری کرده و تنها آن ناحیه را به آرامی ماساژ دهید.
  • از کمپرس سرد بر روی محل تزریق استفاده کرده و هر ده دقیقه یک بار بر روی آن یخ قرار دهید تا تورم و التهاب پس از تزریق را برطرف کرده و آن را التیام ببخشد.
  • در روزهای اولیه پس از تزریق فیلر زیر چشم بهتر است از ورزش و انجام فعالیت‌های سنگین پرهیز کرده و مدت زمانی را برای استراحت خود در نظر بگیرید. البته دراز کشیدن در ساعات اولیه پس از تزریق زیر چشم، ورم آن ناحیه را بیشتر کرده و بهتر است تا چند ساعت پس از تزریق، دراز نکشید و به شکل دیگری استراحت کنید.

کاندیدای مناسب تزریق فیلر زیر چشم در ساوه

تمامی خانم‌ها و آقایانی که دارای گودی، چین و چروک، سیاهی و تیرگی دور چشم هستند، می‌توانند با تزریق فیلر زیر چشم، این مشکل را برطرف کرده و ظاهر زیباتر و جوان‌تری به خود هدیه کنند.

تزریق فیلر زیر چشم گرچه محدودیت سنی خاصی نداشته اما افراد مسن بهتر است قبل از انجام تزریق فیلر چشم، توسط پزشک متخصص معاینه شده و در صورتی که پزشک تشخیص دهد پوست صورت فرد مقاومت لازم برای تزریق فیلر را دارد، می‌توانند برای انجام این اقدام درمانی و زیبایی اقدام کنند.

چه کسانی نمی توانند تزریق فیلر زیر چشم را انجام دهند؟

موارد خاص و استثنایی وجود دارد که تزریق فیلر زیر چشم به افراد توصیه نشده و یک اقدام نامناسب است. این موارد خاص، افرادی با ویژگی‌های زیر هستند:

  • کسانی که دچار اختلالات روانی هستند.
  • افراد دارای حساسیت بالا و یا مبتلا به آسم
  • افراد دیابتی که از انسولین استفاده می‌کنند.
  • بانوانی که در دوران بارداری و یا شیردهی هستند.
  • افرادی که سابقه سکته قلبی و یا سکته مغزی دارند.
  • افرادی که داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین، وارفارین و … مصرف می‌کنند.

عوارض جانبی تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم در صورتی که با استفاده از ژل مرغوب و با کیفیت و در شرایط کاملا بهداشتی و استرلیزه انجام شده و همچنین، توسط پزشک متخصص و با تجربه تزریق شده باشد، عوارض جانبی چندانی نخواهد داشت.

البته تورم، کبودی، احساس درد و ناراحتی در محل تزریق و مواردی از این دست در روزهای اولیه پس از تزریق، طبیعی بوده و نگرانی برای فرد ایجاد نخواهد کرد. البته در صورت ادامه‌دار شدن تورم و کبودی‌های زیر چشم، باید حتما به پزشک مراجعه کرده و این مورد را جدی بگیرید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *