قیمت تزریق ژل لب در ساوه 1402

قیمت تزریق ژل لب در ساوه 1402

قیمت تزریق ژل لب در ساوه چقدر است؟ این قیمت با توجه به برند ژل و میزان تزریق ژل و… بستگی دارد. این شیوه زیبایی و جوانسازی لب ها و صورت از بهترین روش های حجم دادن لب ها و افزایش زیبایی است. با توجه به اثربخشی این شیوه زیبایی در حجم دهی لب ها متقاضیان بسیاری نیز در کل دنیا دارد و هر روزه هم به تعداد متقاضیان تزریق ژل لب اضافه می شود. این شیوه زیباسازی لب ها دارای انواع مختلفی است که هر یک از آن ها دارای هزینه و دوره نقاهت مجزایی هستند.

به منظور بدست آوردن اطلاعات کافی در مورد تزریق ژل لب در ساوه و البته بدست آوردن بهترین نتایج توصیه ما به شما این است که این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید و اطلاعات کاملی را در این زمینه بدست آورید.

فیلر یا ژل لب چیست؟

فیلر یا ژل لب چیست؟

تعریف کلی این شیوه زیباسازی لب ها این است که در دوران میانسالی در صورتی که لب های شما دچار افتادگی شود و از زیبایی و جذابیت آن ها کاسته شود با تزریق ژل لب در این نواحی می توانید جذابیت خود را بیشتر کنید.  

 البته این را باید در نظر داشته باشید که این شیوه زیبایی دائمی نیست. به این معنا که بعد از گذشت مدت زمانی از تزریق بایستی شارژ شوند. بنابراین، برای بدست آوردن بهترین نتیجه بهتر است از کلینیک های معتبر برای این کار استفاده کنید. تا اگر خواستید مجددا این شیوه تزریق را تمدید کنید دچار مشکل تخلیه ژل لب نشوید. تزریق چربی به صورت از دیگر راه های جوانسازی صورت محسوب می شود و ماندگاری زیادی هم دارد.  

با توجه به اینکه این نوع تزریق ژل دارای انواع مختلفی است باید برای تزریق این مواد دقت زیادی داشته باشید و بهترین روش را که مناسب لب های شماست را انتخاب کنید. در ادامه به بعضی از این موارد اشاره خواهیم کرد. موادی که شامل اسید هیالورونیک باشد بهترین محصول برای تزریق در لب هاست. این یک ماده طبیعی است و با بافت بدن سازگار است و می تواند به حجم دهی لب هایتان کمک کند. بعلاوه، این ماده می تواند نتیجه ای مطلوب تر را پس از تزریق ایجاد کند.

تزریق کلاژن

کلاژن ماده ایست که در گذشته برای تزریق به لب ها و حجم دهی به آن ها استفاده می شد. اما امروزه این ماده برای تزریق به لب ها استفاده نمی شود. دلیل آن هم این است که اسید هیالورونیک دارای ماندگاری بیشتری نسبت به کلاژن است و جذابیت بیشتری به فرد می دهد.

قیمت تزریق ژل لب در مطب دکتر صدیقه نائیجی

همانطور که در متن اشاره شد، برندهای ژل لب دارای انواع مختلفی است و هر یک از این ها دارای قیمت مجزایی هستند. به همین دلیل باید قبل از تزریق ژل از نوع، برند و میزان ماندگاری آن را مطلع شوید و سپس اقدام به پرداخت هزینه و تزریق ژل کنید.
بعضی از برندهای ژل که برای تزریق کاربرد بیشتری دارند عبارتند از:

نورامیس، سوسام، درمال استایل، ژوویدرم

ژوویدرم ساخت کشور فرانسه بوده و ماندگاری بالاتری نسبت به سایر برندها دارد.

قیمت تزریق ژل لب در مطب دکتر صدیقه نائیجی

میزان ماندگاری

حداکثر میزانی که ژل لب در بهترین حالت می تواند ماندگاری داشته باشد، ۱۲ ماه می باشد. این در صورتی باشد که ژل لب شما از بهترین برند بوده و از پزشک متخصص که تجربه کافی در تزریق را دارد کمک بگیرید.

در این زمینه باید بگویم که برند ژوویدرم بهترین کاربرد را دارد و می تواند حداکثر ۱۲ ماه ماندگاری خود را حفظ کند. پس از ۱۲ ماه می بایست نسبت به شارژ و تزریق مجدد برند ژوویدرم اقدام کنید.

چه عواملی باعث ماندگاری بیشتر تزریق ژل لب می شود

قبل از اینکه فرآیند تزریق ژل لب را انجام دهید می بایست به یک سری سوال پاسخ دهید.
سوالاتی همچون:

ژل لب چقدر ماندگاری دارد؟ رعایت چه موادی برای ماندگاری بیشتر ژل لب تاثیر گذار است؟ همچنین هزینه بهترین برند ژل لب چقدر است؟
این سوالات از جمله عمومی ترین سوال ها برای تزریق برندهای مختلف ژل لب است.

علاوه بر سوال های بالا، اولین و مهمترین سوالی که می بایست از خود بپرسید این است که آیا به تقویت لب های خود فکر می کنید؟ یا صرفاً برای بزرگ کردن لب ها می خواهید تزریق ژل لب را انجام دهید؟ پاسخ به این سوال می تواند در انتخاب برند، میزان ماندگاری و هزینه تزریق شما بیشترین تاثیر را داشته باشد.

ماندگاری کلاژن عموماً بسیار کم می‌باشد و به همین دلیل استفاده از این ماده امروزه بسیار کم است. اما با توجه به ارزان بودن و پایین بودن قیمت آن نسبت به سایر برند های تزریق ژل لب در برخی موارد مشاهده شده که از کلاژن برای تزریق استفاده می کنند. اما توصیه ما به شما این است که بهترین برند را انتخاب کنید. به دلیل اینکه ماندگاری آن بیشتر بوده و فاصله تمدید مجددا بسیار زیاد است و میتواند در هزینه های شما مدیریت داشته باشد.

شرایط بدنی

در حالت کلی بهترین برند می تواند ۱۲ ماه ماندگاری داشته باشد. اما شرایط بدنی شما نیز در میزان ماندگاری تزریق ژل و تاثیر گذار است. برای اینکه میزان ماندگاری ژل شما بهتر شود و همچنین نتیجه بهتری را مشاهده کنید، پزشک متخصص توصیه می‌کند که هر هشت ماه فرآیند تزریق را انجام دهید تا ظاهر لب ها ناهماهنگ نشود.

سایر مواردی که در ماندگاری تزریق ژل لب موثر است

اولین مورد این است که پزشک متخصص باید تجربه و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد و از ابزار مخصوص برای تزریق ژل استفاده کند. مراجعه به آرایشگاه ها یا مطب های غیر تخصصی می تواند عواقب ناگواری را به همراه آورد.

مورد بعدی شرایط بدنی شماست. در صورتی که بخواهید این فرایند زیبایی را انجام دهید، پزشک متخصص ابتدا شما را مورد معاینه قرار می‌دهد. در این مرحله پزشک از شما سوالاتی را می‌پرسد که آیا بیماری خاص یا داروهای خاصی را مصرف میکند یا خیر. در فرایند معاینه اگر بدن شما شرایط مناسبی نداشته باشد تزریق ژل لب انجام نمی شود یا از برندهای استفاده می شود که کمترین آسیب را بدن شما وارد کند. اما در چنین شرایطی ممکن است میزان ماندگاری برخی برندها پایین‌تر بیاید.

مورد دیگری که می تواند ماندگاری تزریق ژل لب را بیشتر کند، دوری از هر نوع فشار روحی و روانی است. هر چقدر شما آرامش بیشتری داشته باشید و فعالیت های روزانه شما از استرس و موارد استرس زا بیشتر دور باشد میزان ماندگاری ژل لب بیشتر خواهد شد.

نتیجه گیری

قبل از انجام تزریق ژل لب حتما باید شرایط بدنی خود را بررسی کنید و در جلسات معاینه و مشاوره پزشک متخصص شرکت کنید، تا به صورت کامل مورد معاینه قرار گیرید. در صورتی که بدن شما به ژل لب واکنش منفی نشان دهد، ممکن است عوارض ناخوشایندی برای شما اتفاق بیافتد. همچنین به قیمت و انواع تزریق ژل لب در این مقاله به صورت کامل پرداخته شد. برای اینکه برآورد بهتری از هزینه و نوع ژل لب داشته باشید می بایست تمامی اطلاعات لازم را از پزشک متخصص خود بپرسید تا هیچ ابهامی در فرآیند تزریق نباشد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *