Client Avatar

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو

مزوتراپی چیست؟ آیا مزوتراپی مو عوارض دارد ؟  بهترین  مارک داروی  مزوتراپی مو کدام است ؟ مزوتراپی  به چه افرادی توصیه می شود ؟

ریزش مو ممکن است علل مختلفی داشته باشد، از جمله ریزش مو  یائسگی، ریزش مو با اختلالات هورمونی ، ریزش مو ناشی از رژیم های غلط و  نرسیدن مواد مغذی کافی به بدن و…. همگی می توانند  سبب ریزش مو در افراد شوند .

قبل از اینکه روش درمان برای ریزش مو انتخاب شود، لازم است تا  علل اصلی  آن تعیین شود تا متناسب با آن روش های درمانی انتخاب شوند  .

مزوتراپی مو
مزوتراپی مو

مزوتراپی

یکی از روش های موثر در درمان  ریزش مو روش  مزوتراپی است. مزوتراپی یکی از روش های شناخته شده  و البته بسیار پر  طرفدار در بین افراد است. در طی این روش با کمک تزریق ویتامین ها ، عصاره های گیاهی و هورمون ها برای جوان سازی و سفت شدن پوست ، تقویت تار مو و همچنین از بین بردن چربی اضافی استفاده می شود .

فواید مزوتراپی

در این روش تمام ویتامین ها به طور مستقیم توسط فولیکول های مو جذب خواهند شد و تاثیر آن را  تقویت می کند .

بعد از  مزوتراپی نیاز به مراقبت های خاصی نمی باشد و فرد می تواند بلافاصله بعد از مزوتراپی  به کار های روزانه خود بپردازد .

آیا مزوتراپی درد دارد ؟

خیلی از مراجعین از دکتر صدیقه  نائیجی در رابطه با درد مزوتراپی سوال می پرسند، در پاسخ  باید گفت قبل از اقدام به مزوتراپی برای از بین بردن درد  لازم است  تا  بی حسی سطحی  استفاده شود، در مواردی  نیز می توان از بی حسی های  عمومی نیز استفاده کرد  تا بیمار عملا دردی را حس نکند .

سوزن هایی که برای مزوتراپی استفاده می شود، کاملا سوزن های باریک و نازکی هستند، به همین دلیل این تکنیک درد آنچنانی نخواهد داشت .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر صدیقه نایئجی جراح و متخصص پوست، مو، زیبایی، لیزر و کاشت موعضو انجمن پوست ایران با شماره های (086) 422000- 42213 509 – 09053717079 تماس بگیرید یا به نشانی ساوه، ابتدای خیابان طالقانی، جنب کافه اکسیژن، ساختمان تریتا، طبقه دوم، واحد 5 مراجعه کنید . برای ارتباط با دکتر به نشانی اینستاگرام مراجعه کنید .

آیا مزوتراپی عوارض دارد ؟

مزوتراپی هیچگونه عوارضی ندارد، تنها ممکن است بعد از مزوتراپی  فرد در ناحیه تزریق احساس تورم همراه با کمی درد داشته باشد .  این  تورم کاملا  طبیعی است  و جای نگرانی وجود ندارد .

تعداد  جلسات مزوتراپی چقدر است ؟

اینکه   افراد نیاز به چند  جلسه مزوتراپی دارند و  در چه فواصل زمانی  باید  مزوتراپی انجام شود، بستگی به شرایط خود  فرد و البته پزشک دارد . الگوی ریزش در افراد مختلف کاملا متفاوت است ولی عموما می توان  گفت لازم است تا مزوتراپی  بین 4 تا 6 جلسه تکرار شود .

اینکه  مزوتراپی توسط  پزشک  متخصص انجام شود بسیار مهم است،   دکتر صدیقه نائیجی،  مزوتراپی  برای  مراجعین  خود را  با  استفاده از بهترین مواد انجام می دهند،  تا فرد بتواند  بهترین نتیجه را داشته باشد .

img-3 (2)

دکتر صدیقه نائیجی

دکتر صدیقه نائیجی پس از فارغ التحصیلی از پزشکی عمومی بلافاصله در سال ۱۳۹۲ در رزیدنتی بیماری های پوست و مو دانشگاه ایران پذیرفته شد و به کسب علم در بیماری های پوست و مو پرداخت. همچنین فعالیت گسترده ای در لیزر و جراحی های زیبایی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا