کاشت ریش

کاشت ریش

کاشت ریش

بهترین سن برای کاشت ریش چه سنی است ؟ هزینه کاشت ریش در تهران چقدر است؟  دوره نقاهت برای کاشت ریش چقدر است ؟ بهترین روش برای کاشت ریش چه روشی است ؟ افرادی که نیاز به کاشت ریش دارند مسلما به دنبال پاسخ این سوالات  هستند .

خیلی از افراد  به دلایل مختلف در نواحی صورت  خود  حجم موی کمی دارند،  به همین دلیل  اقدام به کاشت می کنند. در حقیقت کاشت ریش یک نوع پیوند مو است  که  پزشک با  استفاده از استخراج  واحد فولیکولی  کاشت ریش را انجام می دهد .

بیشتر مردان  تمایل دارند که ریشی ضخیم و پرپشتی داشته باشند، زیرا داشتن  ریش هایی پر پشت ،  باعث جذابیت بیشتر چهره آن ها می شود .  خیلی از مردان به دلایل مختلفی همچون،  علل ژنتیکی ،  هورمون ها، تصادفات و..  امکان  رشد  ریش پرپشت را ندارند .

خوشبختانه امروزه تکنیک های مختلفی وجود دارد  که می توان   مشکل آن ها برای همیشه برطرف شود،  کاشت ریش یک روش پرطرفدار و البته بسیار کاربردی برای این افراد است .

کاشت ریش
کاشت ریش

 بهترین روش کاشت ریش

کاشت ریش به روش های مختلفی انجام می شود،  روش هایی همچونSUTو یا FUT  بسیار  کاربردی هستند . در روش  SUT  با کمک دستگاه ها و ابزار های پیشرفته  بخشی از ناحیه  اهدا کننده فولیکول مو  جدا می شود و  در ناحیه ای که دریافت کننده است ، کاشته می شود .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر صدیقه نایئجی جراح و متخصص پوست، مو، زیبایی، لیزر و کاشت موعضو انجمن پوست ایران با شماره های (086) 422000- 42213 509 – 09053717079 تماس بگیرید یا به نشانی ساوه، ابتدای خیابان طالقانی، جنب کافه اکسیژن، ساختمان تریتا، طبقه دوم، واحد 5 مراجعه کنید . برای ارتباط با دکتر به نشانی اینستاگرام مراجعه کنید .

نتیجه کاشت ریش به چه عواملی بستگی دارد ؟

اینکه یک فرد از نتایج  کاشت خود راضی باشد  به فاکتور های مختلفی بستگی دارد، از جمله :

روشی که برای  کاشت استفاده شده است.

دقت در انتخاب پزشکی  که کاشت ریش را انجام می دهد .

بانک موی قوی و مناسب

شدت  ریزش موی ریش

توجه به دستور العمل های  ارائه شده توسط پزشک

پیگیری  و توجهات خود فرد در مراجعه به متخصص پوست

 چه افرادی  نیاز به کاشت ریش دارند ؟

استفاده از کاشت ریش محدودیت ندارد . البته هر فردی  که  خواستار موهای ضخیم و کلفتی در  نواحی صورت خود است می تواند از کاشت ریش استفاده کند .

افرادی که پوست صورت آن ها دچار سوختگی می شود و  در نتیجه  مویی در صورت آن ها رشد نمی کند ، می توانند با کمک کاشت ریش  مشکل خود را برطرف کنند .

آیا بعد از کاشت ریش نیاز به مراقبت خاصی می باشد ؟

لازم است تا یک سری  دستورالعمل ها بعد از کاشت  اجرا شوند .  اگر  می خواهید نتیجه کاشت ریش  شما مثبت باشد  لازم است تا یک سری دستور العمل ها  را به دقت  انجام دهید .

  • از مالش و خاراندن  ناحیه کاشت  خودداری کنید .
  • تا زمان تعیین شده،  با آب گرم حمام نکنید.
  • اگر  دخانیات مصرف می کنید، بهتر است که مصرف دخانیات را تا دوران بهبودی ترک کنید.
  • ناحیه مورد کاشت شده را تا جای ممکن تمیز نگهدارید .
  • از خوابیدن به پهلو و  پشت خودداری کنید،  حتما  به صورت صاف و البته به پشت بخوابید .
  • اگر ناحیه کاشت  شده پوسته پوسته شد، نباید آن ها را بکنید .

و… این ها تنها بخشی از مراقبت های لازم بعد از کاشت مو  بود  که بهتر است رعایت شود . شما می توانید  برای کسب اطلاعات بیشتر  با مطب دکتر صدیقه نائیجی  تماس بگیرید .

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *